UPM1K560MPD6
MFR.Part #
UPM1K560MPD6
JLCPCB Part #
C1583478
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 305mA@120Hz 360mΩ 5000hrs@105℃ 56uF 5mm 80V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS