LGG2C152MELC30
MFR.Part #
LGG2C152MELC30
JLCPCB Part #
C1607104
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 160V 2000hrs@105℃ 3.75A@50kHz 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS