UPM1J151MPD
MFR.Part #
UPM1J151MPD
JLCPCB Part #
C1581975
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 150uF 25mm 5000hrs@105℃ 5mm 63V 665mA@120Hz 90mΩ ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS