UPM1E152MHD6TN
MFR.Part #
UPM1E152MHD6TN
JLCPCB Part #
C1591854
Package
Plugin,D12.5xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.77A@10kHz 12.5mm 1500uF 25V 31.5mm 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D12.5xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS