UPM1V102MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPM1V102MHD
JLCPCB Part #
C250951
Package
Plugin,D12.5xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.71A@120Hz 1000uF 12.5mm 29mΩ@100kHz 31.5mm 35V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS