LQR2W103MSEJBN
MFR.Part #
LQR2W103MSEJBN
JLCPCB Part #
C3816182
Package
Bolt,D90xL193mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 193mm 31.3A@120Hz 31.8mm 450V 5000hrs@85℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL193mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS