UPJ0J182MHD6TN
MFR.Part #
UPJ0J182MHD6TN
JLCPCB Part #
C1584480
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 1.14A@120Hz 15mm 16mm 1800uF 5000hrs@105℃ 6.3V 7.5mm 84mΩ ±20% 插件,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS