UPJ1H391MHD6
MFR.Part #
UPJ1H391MHD6
JLCPCB Part #
C1599232
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 16mm 390uF 5000hrs@105℃ 50V 7.5mm 72mΩ 990mA@120Hz ±20% 插件,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS