LGU2F471MELA
MFR.Part #
LGU2F471MELA
JLCPCB Part #
C6651984
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 315V 470uF 52mm ±20% Plugin,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS