ULD2A6R8MDD
MFR.Part #
ULD2A6R8MDD
JLCPCB Part #
C5111419
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 12.5mm 29.4mA@120Hz 2mm 5mm 6.8uF ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS