UHE1C152MHD6
MFR.Part #
UHE1C152MHD6
JLCPCB Part #
C1581626
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.52A@120Hz 10000hrs@105℃ 12.5mm 1500uF 16V 20mm 35mΩ 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS