LGU1J472MELC
MFR.Part #
LGU1J472MELC
JLCPCB Part #
C3723971
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.83A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 4700uF 63V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS