UFW1C101MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UFW1C101MDD
JLCPCB Part #
C5110930
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 12.5mm 155mA@120Hz 16V 2000hrs@85℃ 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS