UFG1V101MPM
MFR.Part #
UFG1V101MPM
JLCPCB Part #
C1669316
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100uF 10mm 12.5mm 264mA@10kHz 35V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS