UCS2D221MHD
MFR.Part #
UCS2D221MHD
JLCPCB Part #
C134222
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 18mm 200V 220uF 25mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS