UKL1E220MDDANA
MFR.Part #
UKL1E220MDDANA
JLCPCB Part #
C1579794
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 200mA@10kHz 22uF 25V 2mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS