QXP2J153KRP7FL
MFR.Part #
QXP2J153KRP7FL
JLCPCB Part #
C6159250
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 15nF 200V、630V ±10% Plugin,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS