RNS0G821MDN1
MFR.Part #
RNS0G821MDN1
JLCPCB Part #
C1578772
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mΩ@100kHz 12.5mm 2000hrs@105℃ 4V 5.5A@100kHz 5mm 820uF Polymer ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS