UBC1A222MNS1MS
MFR.Part #
UBC1A222MNS1MS
JLCPCB Part #
C7089303
Package
SMD,D18xL21.5mm
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 10V 18mm 21.5mm 2200uF 904.5mA@120Hz ±20% SMD,D18xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS