PLV1V820MDL1TD
MFR.Part #
PLV1V820MDL1TD
JLCPCB Part #
C1578819
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2.3A@100kHz 27mΩ@100kHz 3.5mm 3000hrs@105℃ 35V 82uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS