UPW1V221MPD
MFR.Part #
UPW1V221MPD
JLCPCB Part #
C1580246
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 220uF 35V 494mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 90mΩ ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS