USW1H100MDD
MFR.Part #
USW1H100MDD
JLCPCB Part #
C1581136
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10uF 2mm 50V 57mA@10kHz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS