PLV1J220MCL1
MFR.Part #
PLV1J220MCL1
JLCPCB Part #
C1579238
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 1.8A@100kHz 22uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 35mΩ@100kHz 63V 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS