LGU2G221MELZ
MFR.Part #
LGU2G221MELZ
JLCPCB Part #
C1581722
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.573A@50kHz 10mm 220uF 22mm 3000hrs@105℃ 400V 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS