PLS0J331MDL4TD
MFR.Part #
PLS0J331MDL4TD
JLCPCB Part #
C1578579
Package
Plugin,D6.3xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 2.5mm 20mΩ@100kHz 330uF 3A@100kHz 5000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS