LLG2W331MELB35
MFR.Part #
LLG2W331MELB35
JLCPCB Part #
C1608873
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.7885A@50kHz 2000hrs@85℃ 30mm 330uF 35mm 450V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS