UCA2G470MHD6TN
MFR.Part #
UCA2G470MHD6TN
JLCPCB Part #
C1591529
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 18mm 400V 420mA@120Hz 47uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS