PCG0E821MCL1GS
MFR.Part #
PCG0E821MCL1GS
JLCPCB Part #
C2162580
Package
SMD,8x7mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 2000hrs@105℃ 20mΩ@100kHz 7mm 820uF 8mm Polymer ±20% SMD,8x7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS