LKG1C123MESZBK
MFR.Part #
LKG1C123MESZBK
JLCPCB Part #
C1604202
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 12000uF 16V 2.75A@120Hz 22mm 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS