LLG2G821MELC40
MFR.Part #
LLG2G821MELC40
JLCPCB Part #
C1589814
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 3.8467A@50kHz 35mm 400V 40mm 820uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS