UPJ2A220MPD1TD
MFR.Part #
UPJ2A220MPD1TD
JLCPCB Part #
C1668436
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 11.5mm 122mA@120Hz 22uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 550mΩ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS