LKG2A682MKZ
MFR.Part #
LKG2A682MKZ
JLCPCB Part #
C1614884
Package
插件,D50xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 18mm 50mm 6.2A@120Hz 6800uF 80mm ±20% 插件,D50xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS