LGW2E391MELA30
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGW2E391MELA30
JLCPCB Part #
C1583176
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.95A@120Hz 10mm 250V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 390uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS