UMW0J331MDD1TE
MFR.Part #
UMW0J331MDD1TE
JLCPCB Part #
C1498357
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 170mA@120Hz 2.5mm 330uF 6.3V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS