UKL1H470MPDANA
MFR.Part #
UKL1H470MPDANA
JLCPCB Part #
C1668176
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 190mA@120Hz 3.5mm 47uF 50V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS