MDT15N10
Extended
Manufacturer
Minos
MFR.Part #
MDT15N10
JLCPCB Part #
C2980273
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 110pF 115mΩ@4.5V 15A 16nC@10V 2.4V 31W 680pF 85pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS