MDT18N10D
Extended
Manufacturer
Minos
MFR.Part #
MDT18N10D
JLCPCB Part #
C17701851
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 115mΩ@10V 16nC@10V 18A 2.4V@250uA 31W N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS