MAPLAD6.5KP28CA
MFR.Part #
MAPLAD6.5KP28CA
JLCPCB Part #
C2626200
Description
-55℃~+150℃ 10uA 143A 28V 31.1V 45.5V 6.5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Mini-PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)