JANTXV1N5636A
MFR.Part #
JANTXV1N5636A
JLCPCB Part #
C3711856
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
1.5kW 11.1V 12.4V 18.2V 82A TVS DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS