MLI2012F-1R8KT
MFR.Part #
MLI2012F-1R8KT
JLCPCB Part #
C2885889
Description
1.8uH 45@10MHz 500MHz 50mA 600mΩ ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS