MTQH303020B1R0MBT
MFR.Part #
MTQH303020B1R0MBT
JLCPCB Part #
C17701231
Package
SMD,3x3mm
Description
14mΩ 1uH 8A ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS