MCMB-0520-1R0MT
MFR.Part #
MCMB-0520-1R0MT
JLCPCB Part #
C18222171
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
16.5Ω 1uH 8A 9A ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS