MLW3225-100(F)
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MLW3225-100(F)
JLCPCB Part #
C31961
Package
1210
Description
10uH 150mA 2.1Ω ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS