MTQH252010S2R2MBTA
MFR.Part #
MTQH252010S2R2MBTA
JLCPCB Part #
C17701198
Package
1008
Description
2.2uH 3.4A 4A 62mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS