ACM7060F-102T30
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
ACM7060F-102T30
JLCPCB Part #
C908569
Package
SMD,7x6mm
Description
-40℃~+125℃ 1.02kΩ@100MHz 10MΩ 125V 17mΩ 2 3A SMD,7x6mm Common Mode Filters ROHS