MTQH322512S100MBT
MFR.Part #
MTQH322512S100MBT
JLCPCB Part #
C17701264
Package
1210
Description
1.8A 10uH 2.3A 210mΩ Molded Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS