RN73G1JTD1822B
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
RN73G1JTD1822B
JLCPCB Part #
C6195817
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount