CR011781F
MFR.Part #
CR011781F
JLCPCB Part #
C5628502
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS