MPTR16V1200
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
MPTR16V1200
JLCPCB Part #
C3761102
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100A 12A 16V 16s 17.5mm 20.4A 2mΩ 4.2W 9mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS