CR04161J
MFR.Part #
CR04161J
JLCPCB Part #
C4253652
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS